O nás

MY SME RIKOSTAV CONTAINER

RIKOSTAV CONTAINER, s.r.o. je renomovaná firma zaoberajúca sa výrobou, predajom a prenájmom obytných, kancelárskych, sanitárnych a skladových kontajnerov. Firma sa zaoberá aj výrobou montovaných domov. Táto výroba zahŕňa kompletnú dodávku rodinného domu na kľúč. Naše výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou výroby a samotným prevedením spĺňajú všetky požiadavky moderných stavieb.

Pôsobenie spoločnosti svedčí aj o schopnostiach prispôsobiť sa rôznym podmienkam noriem jednotlivých krajín. Prevedenie jednotlivých produktov výroby sa líši od požiadaviek a náročnosti zákazníka.

Našou hlavnou prednosťou je operatívnosť, flexibilita a rýchle a kvalitné realizácie od podpisu zmluvy až po finálne dodanie zákazníkovi.

Modulárne domy a modulárne stavby dodávame buď na základe projektovej dokumentácie “šitej na mieru” podľa predstáv zákazníka alebo formou typizovaného modulárneho domu z nášho katalógu.

Počas pôsobnosti našej spoločnosti sme postavili mnoho domov, administratívnych budov, škôlok, škôl, internátov a ostatných funkčných budov.

Väčšinu našich stavieb realizujeme po celej Európe, najmä v Nemecku, Belgicku, Holandsku a Francúzsku. V súčasnosti sme sa začali intenzívne venovať výstavbe rodinných domov aj v Slovenskej a Českej republike.
Pôsobenie spoločnosti svedčí aj o schopnostiach prispôsobiť sa rôznym podmienkam noriem jednotlivých krajín. Prevedenie jednotlivých produktov výroby sa líši od požiadaviek a náročnosti zákazníka. Máme skúsenosti s rôznymi stavbami v rôznych klimatických podmienkach.

Naša politika kvality

Realizácia produktov – vysoká kvalita vyrábaných produktov pri primeranej cene nám pomáha tvoriť dobré meno firmy

Inteligentné riešenia – pri rozvrhu každej práce rozmýšľame, aby sme ju mohli vykonať na prvýkrát správne a kvalitne

Kvalita – dobré meno v silnej knkurencii vychádza z kvality a primeranej ceny

Ochrana životného prostredia – chránime okolie v ktorom pôsobíme

Spokojnosť zákazníkov – spokojnosť tých, ktorí využívajú naše služby

Tvorivé prístupy a zlepšovanie – moderné prístupy a metódy

Aktivita všetkých pracovníkov – kvalita nie je vecou iba niekoho, ale všetkých

Vzťah ku kvalite, životnému prostrediu, bezpečnosti a ochrane zdravia

Kontaktiere uns

Rufen Sie uns an

Kontaktiere uns

Besuchen Sie uns

Prešovská 4 , Giraltovce,
Slowakei

Verfügbar

Montag - Freitag
7:30 - 15:30